Telif Hakkı

Özelleştirilmiş Temizlik Hizmetleri

Temizlik hizmetini müşteri talebi doğrultusunda özelleştirerek sunuyoruz.

İnsan ve Çevre Dostu Temizlik

İnsan sağlığına zarar vermeyen temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Zamanında Teslimat

Zamanınıza saygı gösteriyor verdiğimiz gün ve saatte işlemi sonuçlandırıyoruz.

Telif Hakkı

Gebze Temizlik Hizmetleri işletilen https://gebzetemizlikhizmetleri.com.tr/ (“Web Sitesi”) adresinde bulunan web sitesini (“Site”) ziyaret eden ve/veya kullanan tüm kullanıcılar (“Kullanıcı”) aşağıdaki telif hakkı koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

Telif Hakkı

Tüm Site içeriği, Gebze Temizlik Hizmetleri’in veya üçüncü tarafların telif hakkıyla korunmaktadır. Site içeriğini herhangi bir şekilde kopyalamak, çoğaltmak, dağıtmak, yayınlamak, değiştirmek, uyarlamak, tercüme etmek, derlemek, tersine mühendislik yapmak, başka bir bilgisayara yüklemek veya başka bir şekilde değiştirmek yasaktır.

Telif Hakkı İhlali

Telif hakkıyla korunan herhangi bir materyali Site’de kullanmaktan kaçının. Telif hakkıyla korunan herhangi bir materyali Site’de kullanırsanız, Gebze Temizlik Hizmetlerine karşı hukuki işlem başlatılabilir.

İhlal Bildirimi

Telif hakkıyla korunan herhangi bir materyalin Site’de kullanıldığını düşünüyorsanız, lütfen iletişim sayfamız üzerinden Gebze Temizlik Hizmetleri ile iletişime geçin.

Uygulanacak Hukuk

Bu telif hakkı politikası, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olacaktır. Bu telif hakkı koşullarından kaynaklanan veya bu telif hakkı koşulları ile ilgili herhangi bir anlaşmazlığın çözümünde Türk mahkemeleri yetkili olacaktır.

Değişiklikler

Gebze Temizlik Hizmetleri, bu telif hakkı koşullarını herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklik yapılmış telif hakkı koşulları Site’de yayınlandığı tarihte yürürlüğe girecektir.

İletişim

Bu telif hakkı koşulları ile ilgili sorularınız için lütfen iletişim sayfamız üzerinden bizimle paylaşın.